DOKTOR OPTIC – kim jesteśmy co robimy

Doktor Optic jest polską firmą rodzinną istniejącą na rynku od 2008 roku. Wojciech Chodźko optometrysta kliniczny, pasjonat i założyciel, swój pierwszy salon otworzył w Płocku. Już wtedy zaczął interesować się okularami, które pozwolą dłużej pracować z komputerem. W ten sposób po wielu próbach powstały pierwsze soczewki w technologii ACX2. Soczewki te produkowane aż do dziś w niezmienionej formie chronią oczy osobom z dużą wrażliwością na światło komputera.

Po przeniesieniu salonu do Warszawy firma Doktor Optic stale rozwijała się poszukując nowych rozwiązań. W 2015 roku do zespołu dołączyła magister kosmetologii Sara Chodźko. I tak wspólnie dzięki przebadaniu setek ludzi w Ambulansie Optometrycznym powstał drugi flagowy produkt : Kompres Likwidujący Zaburzenia Suchego Oka.

Celem naszej firmy jest dobór indywidualnie najlepszych rozwiązań dla osób pracujących przed komputerem, kierowców, osób mających problemy z Zespołem Suchego Oka oraz wszystkich innych, którzy potrzebują wsparcia dla swoich oczu. Sięgamy po coraz to nowsze technologie w szkłach okularowych i wprowadzamy najnowszy sprzęt diagnostyczny. Staramy się, aby nasza pasja przekładała się na służenie innym. Od wielu lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję kładąc nacisk na naukę i szkolenia, ciągle podwyższając poprzeczkę szukając nowych rozwiązań. Zadowolenie naszych klientów daje nam największą motywację i satysfakcję, dokonujemy wszelkich starań aby oferowany przez nas towar był najwyższej klasy a zamówienia realizowane były błyskawicznie.